Polecamy

Drogi betonowe - trwałość i bezpieczeństwo na lata

Stowarzyszenie Producentów Cementu serdecznie zaprasza na seminarium „Drogi betonowe – trwałość i bezpieczeństwo na lata”, które rozpocznie się 16 maja 2007 roku, o godz. 12.30, w Targach Kielce, ul. Zakładowa 1 (hala A, stoisko 24) podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego „Autostrada-Polska”.

kliknij aby powiększyć [402.jpg]Seminarium „Drogi betonowe – trwałość i bezpieczeństwo na lata” odbędzie się w pierwszym dniu targów, tuż po uroczystości otwarcia.
Podczas seminarium zostaną zaprezentowane nowoczesne rozwiązania w zakresie betonowych nawierzchni drogowych, które coraz częściej wykorzystywane są w krajowym budownictwie drogowym.

W trakcie seminarium zostaną przedstawione referaty dotyczące budowy dróg w technologii betonowej, które zostały zrealizowane w Polsce w ostatnim roku, a przede wszystkim przykłady rozwiązań zastosowanych na lokalnych drogach gminnych, powiatowych i miejskich.
Uczestnicy seminarium otrzymają bezpłatne materiały informacyjne oraz będą mogli skorzystać z porad ekspertów.


kliknij aby powiększyć [189.jpg]

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA to największa impreza targowa sektora drogownictwa w Polsce i jedna z największych w Europie.
Już od kilku lat na wystawę przyjeżdżają praktycznie wszystkie firmy związane z budową dróg i autostrad. Ubiegłoroczne targi zgromadziły 630 wystawców z 21 krajów. W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło 720 wystawców.

kliknij aby powiększyć [215.jpg]
Na zdjęciach przykłady (od góry) budowy: autostrady, drogi lokalnej oraz nawierzchni lotniska.

 
Źródło: biuroprasowe.pl