Polecamy

Kurs z zakresu technologii betonu - nowa edycja! Nowy nabór!

1 marca w Krakowie rozpoczął się kurs z zakresu technologii betonu organizowany i prowadzony przez Stowarzyszenie Producentów Cementu w porozumieniu z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej i Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Do kolejnej edycji kursu przystąpiło 27 osób z kilkunastu firm, które pracują w różnych częściach Polski. Kurs obejmuje pięć dwudniowych spotkań, które zakończą się egzaminem i wręczeniem dyplomów.

Ponieważ organizatorzy odebrali wiele telefonów i e-maili z pytaniem o kolejną edycję kursu informujemy, że już dziś ogłaszamy nowy nabór. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia Producentów Cementu i zgłaszanie chęci uczestnictwa w kursie. Zakres tematyczny i inne warunki wzięcia udziału w kursie będą podobne do tych, które przedstawiliśmy poprzednio (kliknij, aby przeczytać).
Podczas zgłaszania się prosimy zaproponować terminy, w których chcecie Państwo, aby odbył się kurs. Po zgłoszeniu się kilku pierwszych osób zaproponujemy oficjalnie termin rozpoczęcia nowej edycji kursu.