Polecamy

O BUDOWIE DRÓG BETONOWYCH PODCZAS TARGÓW AUTOSTRADA-POLSKA

Stowarzyszenie Producentów Cementu zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty z zakresu budowy dróg betonowych. Od 11 do 14 maja 2010 r. na terenie Targów Kielce będziemy udzielać porad z zakresu projektowania, wykonania i finansowania dróg betonowych.

 

kliknij aby powiększyć [354.jpg]Stowarzyszenie Producentów Cementu po raz szesnasty weźmie udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego „Autostrada – Polska”, które od 11 do 14 maja 2010 r. będą się odbywały na terenie Targów Kielce. Podczas targów SPC popularyzuje tematykę związaną z budową w Polsce dróg i autostrad o nawierzchni betonowej.

Szacowana na kilkadziesiąt lat trwałość oraz brak zjawiska koleinowania powodują, że drogi betonowe są coraz częściej wybierane przez inwestorów.

 

Podczas tegorocznych targów Autostrada – Polska Stowarzyszenie Producentów Cementu zaprasza na swoje stoisko – hala A, stoisko nr 45.

Na wszystkich zainteresowanych tematyką budowy dróg betonowych będą czekali specjaliści, którzy podczas indywidualnych konsultacji będą udzielać porad z zakresu: projektowania, wykonania i finansowania dróg betonowych.

Ponadto specjaliści marketingu i reklamy doradzą jak wypromować własny region, miejscowość, wydarzenie - własny sukces.

ZAPRASZAMY!

 

Miejsce warsztatów:

Targi Kielce

ul. Zakładowa 1

stoisko Stowarzyszenia Producentów Cementu

(Hala A, stoisko nr 45)