Polecamy

Święto klienta w ZPB Kaczmarek

Redakcja kwartalnika „Budownictwo, Technologie, Architektura” została zaproszona do wzięcia udziału w uroczystym spotkaniu, które każdego roku dla swoich klientów organizuje ZPB Kaczmarek. W tym roku spotkanie odbyło się 3 marca w Wolsztynie, w uroczym hotelu "Pałac Wolsztyn". Podczas uroczystości organizatorzy wręczyli czterem firmom statuetki „Złotego Partnera” za rok 2004, a cztery kolejne firmy uhonorowano wyróżnieniami za wzorową współpracę.


kliknij aby powiększyć [350.jpg]Statuetki „ ZŁOTY  PARTNER” za rok 2004” otrzymały:
- Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjno-Usługowe  „BUD-ROM” Pazoła Sp. J.
- Materiały Budowlane „WESOŁEK” Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane „MALDROBUD”
- Firma „ELDA” Jerzy Kolarz.

 

 

kliknij aby powiększyć [348.jpg]Wyróżnienia otrzymali:
- Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego „KANBRUK” Marian i Łukasz Sadowscy Sp. j.
- Działalność Handlowo – Usługowa H. J. LEŚNIEWSCY
- Hurtownia Artykułów Przemysłowych i Budowlanych MAREK MICHALAK
- Poszukiwania Naftowe DIAMENT Sp. z o.o.

Wręczenie statuetek poprzedziły wystąpienia trzech ekspertów. Doc. Dr hab. inż. Adam Wysokowski omówił zagadnienia trwałości wibroprasowanych elementów betonowych w kontekście Unii Europejskiej. Dr inż. Andrzej Duszyński przedstawił temat „Elementy wibroprasowane z betonu a nasiąkliwość”. Natomiast Dr inż. Zbigniew Giergiczny wygłosił referat na temat: „Cementy a trwałość wibroprasowanych elementów betonowych”. Ostatni prelegent wyjaśnił w sposób dostępny klika trudnych zagadnień związanych z produkcją elementów betonowych, ale podkreślił, że jest to proces złożony i nie można skupiać się podczas produkcji na jednym lub kilku detalach. Należy traktować produkcję elementów betonowych jak całościowy proces i nie lekceważyć żadnego etapu.

kliknij aby powiększyć [349.jpg]Ponadto „Święto Klienta” „wzbogacili” swoimi występami: Rudi Schuberth, który przyznał się że kiedyś produkował pustaki betonowe.
A swoim zdolnościami robienia drinków i żonglowania butelkami popisywali się mistrz świata i vice-mistrz Polski barmanów.

 
Poniżej kilka słów na temat firmy ZPB Kaczmarek.
Od rozpoczęcia produkcji w 1983 roku do dnia dzisiejszego, firma ZPB Kaczmarek przeszła kilka etapów technologicznych w produkcji, od prostych narzędzi i urządzeń do zautomatyzowanych sterowanych komputerowo linii produkcyjnych o wysokiej wydajności, zlokalizowanych obecnie w dwóch zakładach. Niezależnie od stopnia  zautomatyzowania produkcji, zawsze dewizą firmy była jakość produktów. Dziś produkty firmy ZPB Kaczmarek (kilkanaście rodzajów kostki brukowej, krawężniki, obrzeża, palisady, gazony) rozpoznawalne są w całej Polsce.
kliknij aby powiększyć [351.jpg]Oferując swoje wyroby firma ZPB Kaczmarek przywiązuje ogromną wagę do jakości, którą  potwierdza nie tylko długa lista referencyjna, ale także zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym najbardziej prestiżowe w kraju – Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”. Kolejnym jest niewątpliwie „Kryształowy  Puchar Wielkopolski” przyznawany najlepszym firmom w Polsce. Ponadto firma ZPB Kaczmarek uhonorowana została Certyfikatem „Najlepsza Polska Jakość”. Europejski Instytut Jakości docenił powstające w dwóch zakładach, w Rawiczu i Zielonej Górze - materiały wibroprasowane. Certyfikat „ Najlepsza Polska Jakość”, jak wskazuje sama nazwa, jest rekomendacją dla najlepszych przedsiębiorstw. To symbol elitarnej jakości oraz wskazówka dla konsumentów i kontrahentów w wyborze najlepszych firm, instytucji i placówek handlowych.