Polecamy

Zakończyła się kolejna edycja kursu z zakresu technologii betonu


26 kwietnia br. zakończyła się kolejna edycja kursu z zakresu technologii betonu. W trakcie ostatniego zjazdu kursanci zdali „egzamin”, który polegał głównie na wymianie poglądów na temat zakresu kursu oraz przydatności zaprezentowanych tematów podczas pięciu dwudniowych spotkań. W kursie wzięło udział 27 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu, które zostały wręczone podczas uroczystej kolacji.
Po skończonym szkoleniu większość uczestników wyraziła chęć wzięcia udziału w kursie z zakresu technologii betonu na wyższym poziomie zaawansowania z uwzględnieniem problemów dotyczących ich pracy zawodowej.

Stowarzyszenie Producentów Cementu (organizator) wkrótce ogłosi, konkretny termin kolejnej edycji kursu (już wpłynęły pierwsze zgłoszenia), a także opracuje formę zaawansowaną kursu z zakresu technologii betonu.

Więcej informacji na temat kursu znajduje się na stronach internetowych Stowarzyszenia.

Już dziś zachęcamy wszystkich do zastanowienia się nad tym, że warto wiedzieć więcej na temat betonu, który nie jest prostym materiałem budowlanym, a nowoczesnym kompozytem wymagającym od osób z nim pracujących wiedzy i doświadczenia.

Stowarzyszenie Producentów Cementu
Ul. Lubelska 29, 30-003 Kraków
e-mail: danuta.korzeniowska@polskicement.pl
Tel./fax: 012-423-33-45, 423-33-55