ad replacer
Bądź z nami w kontakcie
Szukaj
Newsletter
Otrzymuj najświeższe informacje z branży. Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Polecamy
“Pewny Cement” – ochrona konsumentów

Stowarzyszenie Producentów Cementu od początku swojej działalności koncentruje się na stałej poprawie jakości polskiego cementu oraz zwiększaniu świadomości konsumentów. Jednym z  podejmowanych działań jest stałe monitorowanie i analiza zjawisk występujących w  budownictwie, a także elastyczne reagowanie na sygnały płynące z rynku.

Wysoka, uwierzytelniona stałym procesem kontroli wewnętrznej i zewnętrznej, jakość produktów stanowi o przewadze konkurencyjnej w branży budowlanej. Tymczasem poziom świadomości konsumentów oraz nieumiejętność odczytania stosownych oznaczeń, w praktyce uniemożliwia potencjalnemu nabywcy odróżnienie produktu najwyższej jakości od niepełnowartościowego.

Przygotowana przez Stowarzyszenie kampania  “Pewny Cement”  to koncepcja nowego znaku jakości cementu. Jej celem jest ochrona konsumenta poprzez wprowadzenie ujednoliconego czytelnego znaku – desygnatu najwyższej gwarantowanej jakości. W przeciwieństwie do enigmatycznych branżowych symboli technicznych, prosty znak graficzny o jednoznacznie pozytywnych konotacjach ma za zadanie wskazywać właściwą drogę i kierunki rozwoju, wyróżniając wizualnie cement pewny i sprawdzony:

  • Skierowana w górę strzałka stanowiąca fundament znaku to symbol sukcesu i dynamiki, a zarazem wytyczna wskazująca właściwy wybór, proces i produkt.
  • Minimalistyczna blokowa forma znaku to jednoznaczne nawiązanie do estetyki branży – nowoczesnego języka prostych geometrycznych form architektury betonowej.
  • Wyrazista pomarańczowa barwa znaku to koncentracja uwagi i czujność – zapewnienie maksymalnego dotarcia i zapamiętywalności przekazu.

Elastyczność i wyrazistość loga-strzałki pozwala na wykorzystanie znaku i wskazanie na konkretny produkt w różnych warunkach ekspozycji – od opakowania detalicznego po dedykowane kampanie POS oraz akcje promocyjne i sprzedażowe.

Przekazując w Państwa ręce niniejszy materiał, zachęcamy do przystąpienia do programu i rozważenia nowego kierunku promocji – obrania kursu na “Pewny Cement”.  

ZAPRASZAMY NA STRONĘ
WWW.PEWNYCEMENT.PL

REGULAMIN WSPÓLNEGO ZNAKU TOWAROWEGO GWARANCYJNEGO “PEWNY CEMENT”
REGULAMIN PRACY KAPITUŁY ZNAKU I ZESPOŁU EKSPERTÓW organów uczestniczących w procesie udzielania uprawnień do używania przez Producentów Cementu WSPÓLNEGO ZNAKU TOWAROWEGO GWARANCYJNEGO “PEWNY CEMENT”

Polecamy