ad replacer
Bądź z nami w kontakcie
Szukaj
Newsletter
Otrzymuj najświeższe informacje z branży. Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Polecamy
DZIEŃ DROGOWCA 2023 pod patronatem SPC

Dzień Drogowca 2023 odbędzie się w tym roku 25 kwietnia, w Poznaniu, pod patronatem Stowarzyszenia Producentów Cementu. W imieniu organizatora – redakcji magazynu „Drogi Gminne i Powiatowe” – zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

Redakcja magazynu „Drogi Gminne i Powiatowe” zaprasza Państwa do udziału w certyfikowanej konferencji „DZIEŃ DROGOWCA 2023” – 25 kwietnia 2023 r. w godz. 9.00 -15.00, Poznań.

Spotkanie dedykujemy inwestorom oraz wykonawcom, wychodząc naprzeciw potrzebie dialogu wokół najnowszych rozwiązań w branży drogowej.

Tegoroczna edycja konferencji jest odpowiedzią na globalne zmiany w branży drogowej i aktualne wyzwania dla przedstawicieli samorządów w zakresie podnoszenia efektywności planowanych inwestycji drogowych. Jak im sprostać?

• Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję do integracji środowiska, poznania dobrych trendów oraz przykładów wiodących realizacji w oparciu o najnowsze technologie i materiały stosowane w budownictwie drogowym.

• Chcemy stworzyć przestrzeń dogodną dyskusji i integracji z praktykami branży drogowej oraz wymiany poglądów i wniosków na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych, w nierzadko złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych.

• Na uczestników czeka specjalna strefa, gdzie zaprezentowana zostanie szeroka gama topowych marek, produktów, nowości i innowacji rynkowych.

Program wydarzenia skupia się wokół 3 głównych bloków tematycznych:

BLOK 1. Aktualne wyzwania i kierunki zmian w budownictwie drogowym
BLOK 2. „PROJEKTUJ I BUDUJ” – innowacyjne nawierzchnie drogowe, zastosowanie wybranych materiałów i technologii”
BLOK 3. „ŚWIATŁO NA DRODZE” – energooszczędne i efektywne oświetlenie

Więcej informacji, pełen program i zapisy na:

https://szkolenia.semantika.pl/course/konferencja-dziendrogowca

Polecamy